Hurtownia płyty meblowej Katowice
Menu

Komandor Katowice

ul. Transportowców 35
40-403 Katowice
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. 32 730 19 25
Tel. 32 730 19 47
Tel. kom. 601 867 074

Zapraszamy !

Autorskie systemy drzwi przesuwnych


Systemy drzwi przesuwnych

W ofercie Śląskiej Hurtowni Komandor znajdziesz kompleksowe systemy drzwi przesuwnych. Autorskie rozwiązania firmy są nieustannie rozwijane. Dla wielu nazwa Komandor stała się synonimem szafy z drzwiami przesuwnymi, produktu docenianego i stosowanego na całym świecie. Oferowane przez nas rozwiązania są gwarancją najwyższej jakości -  niezawodnego i cichego działania drzwi przesuwnych, niezależnie od obciążenia i wielkości montowanych elementów.

 

W porównaniu do drzwi tradycyjnych, czyli uchylanych, systemy przesuwne nie zajmują dodatkowego miejsca. Doskonale sprawdzają się w małych przestrzeniach oraz nowoczesnych minimalistycznych wnętrzach. Drzwi przesuwne mogą stać się również designerskim elementem wystroju. Dzięki ciekawemu wzornictwu i szerokiemu wyborowi frontów, możesz nadać im niepowtarzalny wygląd.

 

Oferujemy systemy drzwi przesuwnych Yoho, Winnipeg i Topaz. Zaletą naszych rozwiązań jest szeroki wachlarz możliwych aranżacji systemów oraz prosty montaż bez konieczności używania specjalistycznych urządzeń. Systemy zaprojektowano do wypełnień ze szkła oraz paneli z materiałów drewnopodobnych, na przykład płyt wiórowych laminowanych. Elementy jezdne (wózki dolne) posiadają rolki z łożyskami kulkowymi gwarantującymi cichą i płynną pracę. Wykorzystanie materiałów wysokiej jakości zapewnia dużą odporność na zużycie oraz długotrwałe i niezawodne działanie systemu.

 

Profesjonalna obsługa

Nasi specjaliści służą pomocą w wyborze odpowiedniego systemu. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników przekłada się na profesjonalną obsługę i doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Mamy na koncie liczne projekty, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm na terenie Katowic oraz całego Górnego Śląska.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Śląskiej Hurtowni Komandor i kontaktu z działem obsługi klienta.

 

Komandor Katowice

ul. Transportowców 35
40-403 Katowice
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. 32 730 19 25
Tel. 32 730 19 47
Tel. kom. 601 867 074

Zapraszamy !
Hurtownia płyty meblowej Katowice
Egger Katowice Hettich Dollken
ProForm
Wiech