Hurtownia płyty meblowej Katowice
Menu

Komandor Katowice

ul. Transportowców 35
40-403 Katowice
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. 32 730 19 25
Tel. 32 730 19 47
Tel. kom. 601 867 074

Zapraszamy !

Profesjonalne usługi stolarskie - KatowiceUsługi stolarskie KatowiceDbając o kompleksową realizację zamówień, oferujemy również profesjonalne usługi stolarskie. Katowice od lat rozwijają się niezwykle dynamicznie, a co za tym idzie w przypadku mebli na wymiar liczy się jakość i precyzja wykonania. Dzięki inwestycją w zaawansowany sprzęt taki jak okleiniarki, piły panelowe, obrabiarki CNC nasz usługi stolarskie są świadczone na najwyższym poziomie. W pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów, zapewniając wysoką jakość oferowanych usług. Nasza oferta skierowana jest do dużych firm oraz klientów indywidualnych z Katowic i całego Górnego Śląska, którzy chcą zrealizować swoje projekty stolarskie. Wszystkie usługi stolarskie wykonujemy na miejscu w zakładzie produkcyjnym w Katowicach, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować atrakcyjne ceny i krótkie terminy.

Sprawdź nasze usługi stolarskie

Naszym Klientom oferujemy szeroki zakres usług stolarskich. Zachęcamy do zapoznania się z każdą z nich.

Cięcie prosto i krzywoliniowe

Wykonujemy cięcia zarówno prostych projektów, jak i skomplikowanych krzywoliniowych, do których wykorzystujemy metodę obróbki CNC. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników i użyciu profesjonalnego sprzętu, możemy wyciąć dowolne kształty w płycie czy blacie meblowym. Zaawansowane piły panelowe pozwalają na niezwykle precyzyjne cięcie, dzięki czemu wszystkie formatki zamawiane w katowickim oddziale Hurtowni Komandor są zgodne z wymiarami.

Frezowanie

Posiadamy w pełni skomputeryzowaną linię do frezowania w technologii CNC, która pozwala na zaawansowaną obróbkę płyty laminowanej pod zawiasy, uchwyty oraz wycięcia innego zastosowania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych, nasi pracownicy wykonali już wiele bardzo nietypowych zleceń, dlatego nie musisz mieć obaw dotyczących możliwości wykonania.

Stolarka otworowa

Zajmujemy się również stolarką otworową. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i wykwalifikowanym pracownikom, jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane, artystyczne i niepowtarzalne projekty.

Oklejanie standardowe i oklejanie z wykorzystaniem technologi Air-Tec

Realizujemy nawet najbardziej zaawansowane zlecenia, a dzięki zastosowaniu w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej, gwarantujemy stałą doskonałą jakość wykonywanej pracy i precyzyjne oklejanie obrzeży. Oferujemy usługę obrabiania szerokiej kolekcji płyt Egger i Kronopol dostępnych w bogatej ofercie Śląskiej Hurtowni Komandor. Dzięki technologi Air-Tec istnieje możliwość oklejania bez widocznej spoiny, co ma szczególne zastosowanie w przypadku płyt i formatek z akrylu oraz w kolorach uni.

Profesjonalna obsługa w ramach usług stolarskich w Katowicach

Potrzebujesz profesjonalistów świadczących usługi stolarskie? Katowice to miejsce gdzie przy wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów wykonasz każde zlecenie. Skorzystaj z wiedzy i możliwości sprawdzonego partnera, jakim jest Śląska Hurtownia Komandor i skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.Numery telefonów:
32 730 19 25
32 730 19 47
601 867 074
 

Komandor Katowice

ul. Transportowców 35
40-403 Katowice
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. 32 730 19 25
Tel. 32 730 19 47
Tel. kom. 601 867 074

Zapraszamy !
Hurtownia płyty meblowej Katowice
Egger Katowice Hettich Dollken
ProForm
Wiech