Hurtownia Komandor Poznań

Komandor Poznań

ul. Jeleniogórska 20
60-179 Poznań
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. kom. 697 150 093                               667 672 860
Tel. 61 868 55 40 wew. 106

Drodzy Klienci!

Chcielibyśmy poinformować o wyprzedaniu płyty Dąb Sonoma w strukturze PR – będzie ona niedostępna w naszej Hurtowni zarówno w grubości 10mm i 18mm.

Równocześnie chcemy zaznaczyć, że już niedługo w ofercie pojawi się ten bardzo popularny dekor w nowej strukturze - OW, która jeszcze wierniej oddaje naturalny wygląd drewna.


Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć o wciąż trwającej promocji na pozostałe płyty w strukturze PR:


Dąb Królewski D2840 PR

Orzech Ciemny D9450 PR

Dąb Antyczny D2419 PR

Dąb Jasny D9103 PR


Do wyczerpania zapasów kupuj całe arkusze w grubości 10mm z rabatem -20%

Zamawiaj fronty Winnipeg z rabatem -30% na wypełnienie.


 
Hurtownia Komandor w Poznaniu – nasi dostawcy

GTV Hettich


Polityka RODO | Polityka cookies | Copyrights 2012 Hurtownia Komandor.

Hurtownia Komandor Poznań

Oferujemy szeroki wybór materiałów i półfabrykatów meblowych. Hurtownia posiada w swojej kolekcji produkty producentów krajowych i zagranicznych. Dla naszych klientów proponujemy również usługi stolarskie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dedykowanych do materiałów dostępnych w naszej ofercie. Hurtownia meblowa Komandor Poznań obsługuje klientów hurtowych oraz detalicznych. Zapoznaj się z pełną ofertą produktową hurtowni : hurtownia płyty meblowej poznań, kronopol poznań, płyta meblowa poznań, płyty laminowane poznań, systemy drzwi przesuwnych, formatki Poznań, grafika na szkle poznań, lacobel poznań, szafy przesuwne, maskownice grzejnikowe poznań, usługi CNC poznań, systemy Komandor, hurtownia luster poznań, drzwi do szaf poznań, hurtownia szkła poznań, oklejanie płyt poznań, usługi szklarskie poznań, szkło kolorowe poznań, fronty kuchenne w poznaniu.

design by apayo.pl