Hurtownia Komandor Poznań

Komandor Poznań

ul. Jeleniogórska 20
60-179 Poznań
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. kom. 697 150 093                               667 672 860
Tel. 61 868 55 40 wew. 106

PROFILE DO FRONTÓW Z WYPEŁNIENIEM SZKLANYM

Prezentowana oferta aluminiowych profili ramkowych OPAL obejmuje obecnie 4 różne profile przystosowane do wypełnień ze szkła lub innych materiałów o grubości 4 mm z możliwością zastosowania szprosu, który umożliwia łączenie różnych materiałów w jednym skrzydle.
Max. wysokość frontu: 1800 mm
Max. szerokość frontu: 600 mm

Nowością w kolekcji jest profil OP14 przeznaczony do wykonywania frontów meblowych, w których wypełnieniem jest szyba klejona do profilu aluminiowego a ramka jest z zewnątrz niewidoczna. Profile umożliwiają wykonywanie frontów wiszących oraz w szafkach dolnych.
Oferowana kolekcja profili przeznaczona jest do wykonywania frontów do mebli takich jak:
- drzwiczki uchylne (zawiasowe)
- klapy (drzwiczki uchylane do góry)
- fronty szuflad
Profile dostosowane są do zawiasów, siłowników firm Blum, Hettich, FGV oraz innych firm o wymiarach i parametrach określonych w instrukcji montażu. Do montażu ramek oferujemy własny system kątowników łączących oraz wysokiej jakości śrub ze stali hartowanej gwarantującej wysoką jakość wykonywanych frontów. Do profili oferujemy uszczelki dostosowane do wypełnień ze szkła lub innego materiału o grubości 4 mm

 

 

 
Hurtownia Komandor w Poznaniu – nasi dostawcy

GTV Hettich


Polityka RODO | Polityka cookies | Copyrights 2012 Hurtownia Komandor.

Hurtownia Komandor Poznań

Oferujemy szeroki wybór materiałów i półfabrykatów meblowych. Hurtownia posiada w swojej kolekcji produkty producentów krajowych i zagranicznych. Dla naszych klientów proponujemy również usługi stolarskie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dedykowanych do materiałów dostępnych w naszej ofercie. Hurtownia meblowa Komandor Poznań obsługuje klientów hurtowych oraz detalicznych. Zapoznaj się z pełną ofertą produktową hurtowni : hurtownia płyty meblowej poznań, kronopol poznań, płyta meblowa poznań, płyty laminowane poznań, systemy drzwi przesuwnych, formatki Poznań, grafika na szkle poznań, lacobel poznań, szafy przesuwne, maskownice grzejnikowe poznań, usługi CNC poznań, systemy Komandor, hurtownia luster poznań, drzwi do szaf poznań, hurtownia szkła poznań, oklejanie płyt poznań, usługi szklarskie poznań, szkło kolorowe poznań, fronty kuchenne w poznaniu.

design by apayo.pl