Hurtownia Komandor Poznań

Komandor Poznań

ul. Jeleniogórska 20
60-179 Poznań
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. kom. 697 150 093                               667 672 860
Tel. 61 868 55 40 wew. 106

Grafika na szkle Poznań

Grafika na szkle - Komandor PoznańWielkopolska Hurtownia Komandor oferuje klientom hurtowym i indywidualnym przygotowanie grafik na szkle (zwanych fotobelami), które są obecnie bardzo popularną formą wykończenia mebli i wnętrz. Taki materiał wprowadza do aranżacji indywidualny, fantazyjny klimat. Wszystkie wzory graficzne poddawane są obróbce graficznej celem idealnego ich dopasowania do wymiarów i oczekiwań odbiorcy. Nasz grafik dostosowuje kolory i wymiar zdjęcia do każdego zlecenia indywidualnie według wskazówek klienta. W naszej bazie już zrealizowanych projektów, którą udostępniamy klientom (kliknij tutaj), dostępnych jest wiele różnorodnych wzorów: abstrakcje, martwa natura, krajobrazy, architektura, postaci z bajek. Na życzenie klientów na fotobelach umieszczane są także fotografie dostarczone przez nich. W przypadku braku sprecyzowanej grafiki klient może skorzystać z bardzo obszernej bazy www.fotolia.com i wyboru zdjęcia, które najbardziej odpowiada końcowej wizji aranżowanego wnętrza. My zajmiemy się resztą.


Wzory graficzne drukowane są na folii PCV i następnie łączone z bezbarwnym szkłem. Grafiki na szkle przygotowane w Wielkopolskiej Hurtowni Komandor gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo późniejszej eksploatacji.

Wykonujemy również matowienie krawędzi oraz dodatkowe otwory w szkle na specjalne życzenie klienta. Wielkopolska Hurtownia Komandor przywiązuje najwyższą uwagę do całego procesu tworzenia od projektu przez realizację po odpowiednie zabezpieczenie. Technologia pozwala na pokrycie tafli do maksymalnych wymiarów 1200mmx3200mm, nie ogranicza to jednak przed tworzeniem projektów wieloczęściowych.

Grafika na szkleOferujemy Państwu:
  • formatki szklane z grafiką, do zastosowania jako panel szklany kuchenny, ekrany kuchenne, szkło zamiast płytek, ekran z grafiką,
  • kompletne drzwi przesuwne z grafiką
  • fronty szklane z grafiką.

Jeżeli szukacie Państwo nowoczesnych, modnych oraz oryginalnych rozwiązań dekoracyjnych - nie mogliście lepiej trafić! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i poznania pełnej oferty przygotowanej dla klientów z Poznania i okolic.

Przykłady:

Więcej przykładów grafiki na szkle i możliwości zastosowania na stronie: www.szklodotwoichwnetrz.pl
 
Hurtownia Komandor w Poznaniu – nasi dostawcy

GTV Hettich


Polityka RODO | Polityka cookies | Copyrights 2012 Hurtownia Komandor.

Hurtownia Komandor Poznań

Oferujemy szeroki wybór materiałów i półfabrykatów meblowych. Hurtownia posiada w swojej kolekcji produkty producentów krajowych i zagranicznych. Dla naszych klientów proponujemy również usługi stolarskie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dedykowanych do materiałów dostępnych w naszej ofercie. Hurtownia meblowa Komandor Poznań obsługuje klientów hurtowych oraz detalicznych. Zapoznaj się z pełną ofertą produktową hurtowni : hurtownia płyty meblowej poznań, kronopol poznań, płyta meblowa poznań, płyty laminowane poznań, systemy drzwi przesuwnych, formatki Poznań, grafika na szkle poznań, lacobel poznań, szafy przesuwne, maskownice grzejnikowe poznań, usługi CNC poznań, systemy Komandor, hurtownia luster poznań, drzwi do szaf poznań, hurtownia szkła poznań, oklejanie płyt poznań, usługi szklarskie poznań, szkło kolorowe poznań, fronty kuchenne w poznaniu.

design by apayo.pl