Hurtownia Komandor Poznań

Asortyment
Prowadnice Hettich

Quadro V6+ - prowadnice do dużych obciążeń dla szuflad drewnianych
   Quadro V6+ - prowadnice do dużych obciążeń dla szuflad drewnianych
PRODUCENT: Hettich
DOSTĘPNOŚĆ: TAK

Prowadnice do szuflad przystosowanych do dużych obciążeń to nie tylko wysoka jakość i elegancja wykonania, lecz także najwyższy komfort użytkowania. Firma Hettich dopełnia swoją paletę produktów w zakresie systemów prowadnic do szuflad drewnianych i prezentuje nową, wzmocnioną prowadnicę Quadro V6+, przewidzianą dla obciążeń sięgających 50 kg.

Szerokie szuflady stają się coraz popularniejsze w meblach do salonu, sypialni czy kuchni. Obok atrakcyjnego wzornictwa ich ogromnym atutem jest w pierwszym rzędzie duża ilość miejsca na przechowywanie różnych rzeczy. W przypadku wyjątkowo szerokich szuflad lub szuflad przeznaczonych do przechowywania zastawy stołowej doskonałym rozwiązaniem będą wzmocnione prowadnice. Nawet w przypadku wypełnionych po brzeg szuflad, których ciężar sięga 50 kg, bieg prowadnicy Quadro V6+ pozostaje stabilny, delikatny i cichy. I to przez cały okres użytkowania mebla. Quadro V6+ spełnia wszelkie wymogi stawiane meblom do salonu i sypialni.
Powered by Sigsiu.NET
Hurtownia Komandor w Poznaniu – nasi dostawcy

GTV Hettich


Polityka RODO | Polityka cookies | Copyrights 2012 Hurtownia Komandor.

Hurtownia Komandor Poznań

Oferujemy szeroki wybór materiałów i półfabrykatów meblowych. Hurtownia posiada w swojej kolekcji produkty producentów krajowych i zagranicznych. Dla naszych klientów proponujemy również usługi stolarskie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dedykowanych do materiałów dostępnych w naszej ofercie. Hurtownia meblowa Komandor Poznań obsługuje klientów hurtowych oraz detalicznych. Zapoznaj się z pełną ofertą produktową hurtowni : hurtownia płyty meblowej poznań, kronopol poznań, płyta meblowa poznań, płyty laminowane poznań, systemy drzwi przesuwnych, formatki Poznań, grafika na szkle poznań, lacobel poznań, szafy przesuwne, maskownice grzejnikowe poznań, usługi CNC poznań, systemy Komandor, hurtownia luster poznań, drzwi do szaf poznań, hurtownia szkła poznań, oklejanie płyt poznań, usługi szklarskie poznań, szkło kolorowe poznań, fronty kuchenne w poznaniu.

design by apayo.pl