Hurtownia Komandor Poznań

Asortyment
Systemy szuflad Hettich

InnoTech - system szuflad dwuściennych
   InnoTech - system szuflad dwuściennych
PRODUCENT: Hettich
DOSTĘPNOŚĆ: TAK

InnoTech. Za pomocą InnoTech firma Hettich oferuje jedyne w swoim rodzaju możliwości różnicowania systemu szuflad w obrębie jednej platformy. InnoTech może być oferowany jako szuflada z częściowym lub pełnym wysuwem, z systemem cichego domykania Silent System lub bez oraz dla różnych dopuszczalnych obciążeń. Dzięki temu wykorzystując tą samą szufladę w różnych wariantach można zaspakajać potrzeby różnych Klientów.

Więcej o szufladach HETTICH InnoTech........

 

Obejrzyj film o platformie InnoTech:

http://www.youtube.com/watch?v=hsZhjk2vyUA&noredirect=1

 

DesignSide. Stosując DesignSide można wykorzystać do podwyższenia boków szkło, drewno, kamień lub też inne dowolne materiały i to bez montażu relingów bocznych. W przeciwieństwie do innych systemów dostępnych na rynku można stosować tą samą oskrzynię zarówno do niskiej szuflady jak i szuflady z wysokim frontem. Dzięki temu DesignSide może być montowany opcjonalnie w miejsce relingu pod koniec produkcji szuflad, co pozwala na utrzymanie niskiego poziomu kosztów produkcji, magazynowania oraz logistyki. Nawet front szuflady wraz z nawierceniami pozostaje niezmieniony. DesignSide pozwala na zmodernizowanie mebli kuchennych i łazienkowych szybko i przy minimalnym nakładzie.
OrgaWing.
Nowy element organizacyjny OrgaWing do szuflad InnoTech tworzy w szufladach z wysokim frontem dodatkowy poziom, który może być wykorzystany jako miejsce do przechowywania np. dodatków do pieczenia, słodyczy czy mniejszych akcesoriów kuchennych. W trakcie otwierania szuflady ruchome pojemniki OrgaWing umieszczone nad skrzynią rozsuwają się automatycznie na bok. Podczas zamykania szuflady delikatnie chowają się do jej wnętrza.


OrgaTray - organizacja szuflad.
W szufladach na sztućce lub akcesoria kuchenne zapanuje wzorowy porządek dzięki wkładom służącym do organizacji. Wszystkie przedmioty znajdą tam dokładnie tyle miejsca, ile potrzebują. Nie za mało i nie za dużo, ponieważ wielkość przegródek można dowolnie regulować.OrgaFlag
. System swobodnej organizacji OrgaFlag do szuflad InnoTech z wysokim frontem pozwala na zorganizowanie przestrzeni w szufladzie zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika. Specjalny wkład z otworami pozwala na umieszczenie kołków dzielących w dowolnym miejscu, a ruchome ograniczniki z tworzywa sztucznego utrzymują w stabilnej pozycji przechowywane produkty żywnościowe i naczynia.


OrgaFlex.
Nowa szuflada InnoTech pod zlewozmywak z organizacją OrgaFlex pozwala efektywnie wykorzystać wolną przestrzeń pod zlewozmywakiem. W przedniej części szuflady znajdziemy wyodrębnione miejsce do przechowywania płynów i przyborów do mycia naczyń, a odrębnie zawieszane pojemniki to idealne miejsce do przechowywania np. tabletek do zmywarki.


Szuflada XXL
. Za pomocą szuflady XXL można zagospodarować niewykorzystaną do tej pory przestrzeń za frontem cokołu. Nawet wysokie i nieporęczne przedmioty – garnki, wiadra czy skrzynka z napojami – znajdą tu wystarczającą ilość miejsca. W trakcie otwierania szuflady cokół unosi się, nie dotykając i nie rysując podłogi nawet przy maksymalnym obciążeniu, a w trakcie zamykania automatycznie opada.Cargo InnoTech
. Alternatywą dla wysuwanych szaf cargo jest cargo z szufladami wewnętrznymi InnoTech, w których można przechowywać duże ilości zapasów. Możliwość całkowitego wysunięcia szuflad pozwala na nieograniczony wgląd do ich zawartości i wygodny dostęp do wszystkich przechowywanych produktów. System relingów w połączeniu z elementami organizacyjnymi i podwyższeniem ścianek bocznych TopSide gwarantuje stabilność przechowywanych produktów oraz ułatwia utrzymanie porządku.

Pliki do pobrania:
- Wymiary standardowe do przycięcia dla szuflad Innotech korpus płyta 18mm
- Generator do liczenia wymiarów szuflad

Powered by Sigsiu.NET
Hurtownia Komandor w Poznaniu – nasi dostawcy

GTV Hettich


Polityka RODO | Polityka cookies | Copyrights 2012 Hurtownia Komandor.

Hurtownia Komandor Poznań

Oferujemy szeroki wybór materiałów i półfabrykatów meblowych. Hurtownia posiada w swojej kolekcji produkty producentów krajowych i zagranicznych. Dla naszych klientów proponujemy również usługi stolarskie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dedykowanych do materiałów dostępnych w naszej ofercie. Hurtownia meblowa Komandor Poznań obsługuje klientów hurtowych oraz detalicznych. Zapoznaj się z pełną ofertą produktową hurtowni : hurtownia płyty meblowej poznań, kronopol poznań, płyta meblowa poznań, płyty laminowane poznań, systemy drzwi przesuwnych, formatki Poznań, grafika na szkle poznań, lacobel poznań, szafy przesuwne, maskownice grzejnikowe poznań, usługi CNC poznań, systemy Komandor, hurtownia luster poznań, drzwi do szaf poznań, hurtownia szkła poznań, oklejanie płyt poznań, usługi szklarskie poznań, szkło kolorowe poznań, fronty kuchenne w poznaniu.

design by apayo.pl