Hurtownia Komandor Poznań

Komandor Poznań

ul. Jeleniogórska 20
60-179 Poznań
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. kom.:
Agata Walkowiak
697 150 093
Daria Kończak-Biernacka
667 672 860

Drzwi do każdej szafy

 

Drzwi do szaf przesuwne- Hurtownia Komandor Poznań

Wielkopolska Hurtownia Komandor z siedzibą w Poznaniu oferuje drzwi przesuwne w systemach Yoho oraz Winnipeg. Wysoka jakość tych systemów została doceniona przez branżę stolarską, co potwierdza duża popularność produktu na rynku.

Yoho/Winnipeg sprawdzają się doskonale w przypadku szaf wolnostojących oraz w zabudowach wnękowych. W porównaniu do drzwi „uchylanych” czyli tradycyjnych, drzwi przesuwane nie zajmują dodatkowego miejsca, tym samym oferując większą przestrzeń do zagospodarowania.

 

 

Sprawdzają się nie tylko jako alternatywa dla klasycznych systemów drzwiowych, ale także w miejscach o bardzo wąskim przejściu,  takich jak:

  • korytarze,
  • przedsionki,
  • łazienki,
  • poddasze.

 

Systemy zaprojektowano do wypełnień ze szkła o grubości 4 i 4,6 mm oraz paneli z materiałów drewnopodobnych, np. płyt wiórowych laminowanych o grubości 10, 16 i 18 mm. Elementy jezdne (wózki dolne) posiadają rolki z łożyskami kulkowymi gwarantującymi długotrwałą i płynną pracę.

Naszym klientom oferujemy także szeroki wachlarz płyt meblowych i szkła kolorowego, które w połączeniu z systemami przesuwanymi Yoho/Winnipeg pozwalają nam zaprojektować przestrzeń w sposób nowoczesny, estetyczny, ale przede wszystkim funkcjonalny.

 

Lider na rynku poznańskim

Dzięki doświadczonej i profesjonalnej kadrze specjalistów nasze projekty szaf oraz realizacje są zgodne z wytycznymi klientów i spełniają najwyższe standardy jakości.

Wielkopolska Hurtownia Komandor posiada długoletnie doświadczenie w branży stolarskiej, które każdego dnia zamieniamy na profesjonalną obsługę naszych klientów. Mamy na koncie liczne realizacje zarówno dla klientów indywidualnych, hurtowych, jak i zamówienia dla salonów meblowych i studiów kuchennych. Zapraszamy do projektowania i wyceny drzwi w nowych systemach przesuwanych za pomocą intuicyjnej aplikacji online.

 
Hurtownia Komandor w Poznaniu – nasi dostawcy

GTV Hettich


Polityka RODO | Polityka cookies | Copyrights 2012 Hurtownia Komandor.

Hurtownia Komandor Poznań

Oferujemy szeroki wybór materiałów i półfabrykatów meblowych. Hurtownia posiada w swojej kolekcji produkty producentów krajowych i zagranicznych. Dla naszych klientów proponujemy również usługi stolarskie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dedykowanych do materiałów dostępnych w naszej ofercie. Hurtownia meblowa Komandor Poznań obsługuje klientów hurtowych oraz detalicznych. Zapoznaj się z pełną ofertą produktową hurtowni : hurtownia płyty meblowej poznań, kronopol poznań, płyta meblowa poznań, płyty laminowane poznań, systemy drzwi przesuwnych, formatki Poznań, grafika na szkle poznań, lacobel poznań, szafy przesuwne, maskownice grzejnikowe poznań, usługi CNC poznań, systemy Komandor, hurtownia luster poznań, drzwi do szaf poznań, hurtownia szkła poznań, oklejanie płyt poznań, usługi szklarskie poznań, szkło kolorowe poznań, fronty kuchenne w poznaniu.

design by apayo.pl