Hurtownia Komandor Poznań

Komandor Poznań

ul. Jeleniogórska 20
60-179 Poznań
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. kom. 697 150 093                               667 672 860
Tel. 61 868 55 40 wew. 106

Formatki Poznań

Formatki - Komandor PoznańKlientom Wielkopolskiej Hurtowni Komandor z Poznania i okolic oferujemy usługę wykonania formatek meblowych. Formatki tworzone są w oparciu o płyty meblowe SWISS Krono i Egger dostępne w naszej ofercie. Wykonanie właściwej formatki to podstawa realizacji dobrego projektu meblowego, więc należy pamiętać o tym, aby zarówno materiał z jakiego jest wykonana jak i dobór odpowiednich technologii obróbki były na najwyższym poziomie. Na kompleksową usługę składają się zarówno renomowane materiały dostępne w ofercie naszej hurtowni jak i najnowocześniejszy park maszynowy obsługiwany przez doświadczonych specjalistów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wykonujemy usługę cięcia prostoliniowego na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach do obróbki płyt meblowych. Idealną precyzję cięcia oraz powtarzalność wymiarów zapewnia piła formatowa. Stosowane przez nas oprogramowanie (komputerowy rozrys) gwarantuje optymalne wykorzystanie zakupionych przez Państwa materiałów (minimalizuje ilość odpadów). Polecamy Państwu nasze usługi: formatyzowanie płyt wiórowych, laminowanych, pilśniowych, MDF, HDF, fornirowanych oraz blatów kuchennych.


Gwarantujemy:

  • utrzymanie tolerancji wymiarowej,
  • idealną jakość obrabianych krawędzi,
  • terminowość realizacji zleceń.

 

Formatki wykonywane są dla klientów indywidualnych i hurtowych z miasta Poznań i okolic. Obsługujemy również salony meblowe, a także warsztaty meblowe z całego regionu Wielkopolski. Specjalnie dla naszych klientów formatki wykonywane są przez dedykowanych specjalistów, którzy pomogą na każdym etapie ich realizacji począwszy od projektowania po właściwą realizację. Dzięki długoletniej współpracy z producentami płyt meblowych nasza oferta na wykonywanie formatek cieszy się wysoką popularnością wśród klientów końcowych, którzy podkreślają wysoki standard ich wykonania przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Szczegóły oferty znajdą Państwo tutaj >>
 
Hurtownia Komandor w Poznaniu – nasi dostawcy

GTV Hettich


Polityka RODO | Polityka cookies | Copyrights 2012 Hurtownia Komandor.

Hurtownia Komandor Poznań

Oferujemy szeroki wybór materiałów i półfabrykatów meblowych. Hurtownia posiada w swojej kolekcji produkty producentów krajowych i zagranicznych. Dla naszych klientów proponujemy również usługi stolarskie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dedykowanych do materiałów dostępnych w naszej ofercie. Hurtownia meblowa Komandor Poznań obsługuje klientów hurtowych oraz detalicznych. Zapoznaj się z pełną ofertą produktową hurtowni : hurtownia płyty meblowej poznań, kronopol poznań, płyta meblowa poznań, płyty laminowane poznań, systemy drzwi przesuwnych, formatki Poznań, grafika na szkle poznań, lacobel poznań, szafy przesuwne, maskownice grzejnikowe poznań, usługi CNC poznań, systemy Komandor, hurtownia luster poznań, drzwi do szaf poznań, hurtownia szkła poznań, oklejanie płyt poznań, usługi szklarskie poznań, szkło kolorowe poznań, fronty kuchenne w poznaniu.

design by apayo.pl