Hurtownia Komandor Poznań

Komandor Poznań

ul. Jeleniogórska 20
60-179 Poznań
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. kom.:
Agata Walkowiak
697 150 093
Daria Kończak-Biernacka
667 672 860

Fronty kuchenne - Poznań

Wielkopolska Hurtownia Komandor z siedzibą w Poznaniu przy ul. Jeleniogórskiej 20 oferuje Państwu szeroką ofertę produktów renomowanych firm jakimi są fronty kuchenne. Poznań jako stolica stolarstwa  województwa wielkopolskiego jest miejscem, gdzie klienci oczekują najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie Wielkopolskiej Hurtowni Komandor, realizacja wielu projektów oraz indywidualne podejście do każdego klienta zyskuje nam uznanie w branży. Dzięki długoletniej współpracy z wiodącymi producentami z Polski i zagranicy, w naszej ofercie znajdą Państwo wiele nowoczesnych, modnych i niepowtarzalnych wzorów frontów kuchennych. W naszej hurtowni w Poznaniu mogą państwo zakupić fronty lakierowane, laminowane, akrylowe i szklane.

Fronty kuchenne Proform

W ofercie posiadamy fronty kuchenne firmy Proform. Wykonane z płyty MDF o różnych grubościach (18 mm - 22 mm), laminowane PCV.

fronty kuchenne Poznań

Producent oferuje bogatą paletę wzorów frontów kuchennych, od intensywnych kolorów po klasyczne barwy naturalnego drewna. Dostępne z uchwytami lub bez, również w formie frontów ażurowych. Na fronty kuchenne w kolekcji premium składają się fronty fornirowane oraz wykonane z czarnej płyty MDF barwionej w masie. Oferujemy również fronty kuchenne akrylowe wykonane na płytach MDF oklejone akrylem jednostronni lub dwustronnie. Akryl charakteryzuje się dużą odpornością na działanie czynników zewnętrznych, gwarantuje powtarzalność koloru oraz bardzo wysoki i trwały połysk.

fronty kuchenne Proform

Fronty kuchenne DRE

W naszej hurtowni w Poznaniu kupią Państwo także fronty kuchenne firmy DRE. Klasyczne elementy wykonane z płyt MDF oklejane laminatem PCV z możliwością wykonania ozdobnego frezu. Część oferowanych folii PCV można poddać procesowi patynowania, co pozwala uzyskać niepowtarzalne wykończeni. DRE produkuje także fronty kuchenne wykonane z płyty MDF o grubości 19 mm, oklejone laminatem akrylowym. Krawędzie są wykańczane technologią LaserEdge i Postforming. Niestandardowym rozwiązaniem są aluminiowe profile ramkowe OPAL produkowane na indywidualne zamówienie w naszej firmie w Poznaniu. W Hurtowni Komandor w Poznaniu oferujemy 4 różne profili aluminiowe, które są dostosowane do wypełnień ze szkła o grubości 4 mm. Profile przeznaczone są do wykonywania frontów:

  • drzwiczek uchylnych (zawiasowych),
  • klap (drzwiczek uchylanych do góry),
  • frontów szuflad.
Fronty kuchenne DRE

Profile są dostosowane do zawiasów i siłowników firm Blum, FGV, Hettich i innych o parametrach i wymiarach określonych w instrukcji montażu. Dla Państwa wygody do montażu oferujemy własny system kątowników łączących i śruby ze stali hartowanej. Produkujemy również fronty kuchenne - ramiakowe z wszystkich dostępnych w naszej ofercie płyt laminowanych (ramka z płyty 18 mm, wewnętrzny filunek z płyty wiórowej 10 mm).

fronty i drzwiczki kuchennefronty kuchenne w Poznaniu

Skorzystaj z naszej pomocy wybierając fronty kuchenne. Poznań to kolejne miasto w którym oferujemy swoje usługi i towary. Zapewniamy naszym klientom sprawną obsługę zespołu wykwalifikowanych fachowców.


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą frontów kuchennych dostępną w naszym poznańskim oddziale Hurtowni Komandor.

Poznań, ul. Jeleniogórska 20

 
Hurtownia Komandor w Poznaniu – nasi dostawcy

GTV Hettich


Polityka RODO | Polityka cookies | Copyrights 2012 Hurtownia Komandor.

Hurtownia Komandor Poznań

Oferujemy szeroki wybór materiałów i półfabrykatów meblowych. Hurtownia posiada w swojej kolekcji produkty producentów krajowych i zagranicznych. Dla naszych klientów proponujemy również usługi stolarskie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dedykowanych do materiałów dostępnych w naszej ofercie. Hurtownia meblowa Komandor Poznań obsługuje klientów hurtowych oraz detalicznych. Zapoznaj się z pełną ofertą produktową hurtowni : hurtownia płyty meblowej poznań, kronopol poznań, płyta meblowa poznań, płyty laminowane poznań, systemy drzwi przesuwnych, formatki Poznań, grafika na szkle poznań, lacobel poznań, szafy przesuwne, maskownice grzejnikowe poznań, usługi CNC poznań, systemy Komandor, hurtownia luster poznań, drzwi do szaf poznań, hurtownia szkła poznań, oklejanie płyt poznań, usługi szklarskie poznań, szkło kolorowe poznań, fronty kuchenne w poznaniu.

design by apayo.pl