Hurtownia Komandor Poznań

Komandor Poznań

ul. Jeleniogórska 20
60-179 Poznań
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. kom. 697 150 093                               667 672 860
Tel. 61 868 55 40 wew. 106

Hurtownia luster w Poznaniu

 

Przesuwne drzwi do szafy z lustrem - Hurtownia Komandor Poznań

Wielkopolska Hurtownia Komandor przygotowała dla Państwa szeroką ofertę luster, szyb oraz szkła kolorowego (Lacobel i Colorimo) Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz zapleczu maszyn najnowszej generacji zyskaliśmy uznanie wśród naszych kontrahentów i z powodzeniem realizujemy projekty dla klientów hurtowych oraz indywidualnych a także studiów kuchennych.

 

Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzebę projektantów, którzy coraz częściej wykorzystują lustra w projektach jako sposób na estetyczne powiększenie przestrzeni. Oferujemy materiały wyprodukowane przez firmy AGC (lustra i szkło Lacobel) oraz Mochnik (szkło Colorimo lakierowne farbami ekologicznymi). Każdy z produktów w naszej ofercie doskonale sprawdzi się jako element wyposażenia mieszkania, biura, salonu i wielu innych. W naszej ofercie posiadamy lustra o grubości 4mm w formatach 2550x1600 mm oraz 2750x1600 mm w trzech kolorach - grafitowym, brązowym oraz najbardziej popularnym srebrnym.

 

Lustra i szyby dostępne w naszej ofercie cechują się wysoką wytrzymałością oraz łatwością w utrzymaniu w czystości. Ponadto nie sprawiają kłopotów montażowych, a w trakcie eksploatacji, nie akumulują kurzu na swej powierzchni. Każdą szklaną taflę można mocować za pomocą specjalnych klejów silikonowych lub dwustronnych taśm samoprzylepnych. Oferujemy usługę cięcia i szlifowania luster oraz wycinania w lustrach otworów na uchwyty i gniazdka elektryczne.

 

Dodatkowo posiadamy w ofercie specjalne szkło typu matelac, w którym jedna strona tafli lustra jest pokryta warstwą lakieru, natomiast druga - trawiona kwasem. W ten sposób uzyskujemy dekoracyjny materiał, który eliminuje refleksy świetlne i doskonale nadaje się jako dodatek do mebli łazienkowych, salonowych lub kuchennych - nie ma on funkcji lustra, ale jest rewelacyjnym, luksusowym i designerskim materiałem.

 

Profesjonalna obsługa klientów z Poznania i okolic

Nasi specjaliści i projektanci-graficy świadczą wsparcie dla wszystkich realizowanych projektów, wobec czego chętnie pomogą Państwu na każdym etapie realizacji zamówienia. Wielkopolska Hurtownia Komandor daje możliwość zamówienia całych tafli luster oraz formatek.  W  przypadku  zdecydowania  się  na  formatki  klient  otrzymuje  zamówiony materiał do 7 dni od daty złożonego zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą luster i szkła Lacobel/Colorimo dostępnego w Wielkopolskiej Hurtowni Komandor.

 
Hurtownia Komandor w Poznaniu – nasi dostawcy

GTV Hettich


Polityka RODO | Polityka cookies | Copyrights 2012 Hurtownia Komandor.

Hurtownia Komandor Poznań

Oferujemy szeroki wybór materiałów i półfabrykatów meblowych. Hurtownia posiada w swojej kolekcji produkty producentów krajowych i zagranicznych. Dla naszych klientów proponujemy również usługi stolarskie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dedykowanych do materiałów dostępnych w naszej ofercie. Hurtownia meblowa Komandor Poznań obsługuje klientów hurtowych oraz detalicznych. Zapoznaj się z pełną ofertą produktową hurtowni : hurtownia płyty meblowej poznań, kronopol poznań, płyta meblowa poznań, płyty laminowane poznań, systemy drzwi przesuwnych, formatki Poznań, grafika na szkle poznań, lacobel poznań, szafy przesuwne, maskownice grzejnikowe poznań, usługi CNC poznań, systemy Komandor, hurtownia luster poznań, drzwi do szaf poznań, hurtownia szkła poznań, oklejanie płyt poznań, usługi szklarskie poznań, szkło kolorowe poznań, fronty kuchenne w poznaniu.

design by apayo.pl