Hurtownia Komandor Poznań

Komandor Poznań

ul. Jeleniogórska 20
60-179 Poznań
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. kom.:
Agata Walkowiak
697 150 093
Daria Kończak-Biernacka
667 672 860

Lacobel Poznań

W ofercie Wielkopolskiej Hurtowni Komandor posiadamy szeroką gamę szkła Lacobel oraz Colorimo. Są to szkła kolorowe wykorzystywane jako wypełnienie frontów mebli, element wykończeniowy, a także indywidualną dekorację. Dzięki stałej współpracy z producentami – firmą AGC (szkło Lacobel) oraz firmą Mochnik (szkło Colorimo), Wielkopolska Hurtownia Komandor oferuje szeroką kolekcję szkła w różnych wariantach kolorystycznych i wymiarowych. Realizujemy również zlecenia niestandardowe, dostosowane do potrzeb klienta. Zamówienia obsługiwane dla naszych klientów z użyciem szkła Lacobel oraz Colorimo, prowadzone są przez indywidualnego doradcę, który pomoże w dobraniu właściwego materiału i doradzi w kwestiach możliwego wykorzystania i aranżacji.

Lacobel Poznań

Szkła kolorowe dostępne w sprzedaży w naszej hurtowni w Poznaniu to szkła pokrywane warstwą ekologicznego lakieru dostępnego w kilkunastu odcieniach z palety RAL. Lacobel/Colorimo ma grubość 4 mm i jego tylna warstwa zabezpieczana jest folią, która nie dopuszcza do rozpryskiwania się kawałków szkła w razie ewentualnego uszkodzenia tafli. Lakierowane szkło łatwo utrzymać w czystości, gdyż jest odporne na plamy z tłuszczu i wody, pozwalając na wygodną konserwację i zawsze doskonały wygląd.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szkła Lacobel/Colorimo dostępnego z magazynu w naszej hurtowni w Poznaniu.

Szczegóły oferty znajdą Państwo tutaj >>
 
Hurtownia Komandor w Poznaniu – nasi dostawcy

GTV Hettich


Polityka RODO | Polityka cookies | Copyrights 2012 Hurtownia Komandor.

Hurtownia Komandor Poznań

Oferujemy szeroki wybór materiałów i półfabrykatów meblowych. Hurtownia posiada w swojej kolekcji produkty producentów krajowych i zagranicznych. Dla naszych klientów proponujemy również usługi stolarskie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dedykowanych do materiałów dostępnych w naszej ofercie. Hurtownia meblowa Komandor Poznań obsługuje klientów hurtowych oraz detalicznych. Zapoznaj się z pełną ofertą produktową hurtowni : hurtownia płyty meblowej poznań, kronopol poznań, płyta meblowa poznań, płyty laminowane poznań, systemy drzwi przesuwnych, formatki Poznań, grafika na szkle poznań, lacobel poznań, szafy przesuwne, maskownice grzejnikowe poznań, usługi CNC poznań, systemy Komandor, hurtownia luster poznań, drzwi do szaf poznań, hurtownia szkła poznań, oklejanie płyt poznań, usługi szklarskie poznań, szkło kolorowe poznań, fronty kuchenne w poznaniu.

design by apayo.pl