Hurtownia Komandor Poznań

Komandor Poznań

ul. Jeleniogórska 20
60-179 Poznań
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. kom. 697 150 093                               667 672 860
Tel. 61 868 55 40 wew. 106

Płyty laminowane Poznań

Płyta laminowana - Komandor PoznańWielkopolska Hurtownia Komandor posiada bogatą ofertę płyt laminowanych. Dzięki długoletniej współpracy z producentami z Polski i zagranicy posiadamy w ofercie aktualne kolekcje oraz nietypowe i limitowane rozwiązania. Płyty laminowane jako element konstrukcji meblowych, dzięki odpowiedniemu użyciu technologii cięcia oraz znakomitej jakości produktu będą prezentować się świetnie nawet po kilkunastu latach użytkowania. Nasza oferta magazynowa płyty laminowanej SWISS Krono została zaplanowana w taki sposób, aby znalazły się w niej popularne kolory uni, wzory nowoczesne, linearne oraz tradycyjne – o dekorach z rysunkiem naturalnego i rustykalnego drewna.


W naszej hurtowni w Poznaniu mogą Państwo zakupić płytę laminowaną SWISS Krono w pełnych paletach, całych arkuszach oraz również w formatkach prosto- i krzywoliniowych w grubościach 10, 18 i 28mm.


Wykorzystanie najnowszych technologii oraz metod obróbki płyty oraz sprawny zespół fachowców na produkcji gwarantuje najwyższą jakości formatek, którą docenia wielu naszych stałych klientów hurtowych. Polecamy także usługi obróbki CNC.


Wielkopolska Hurtownia Komandor obsługuje zarówno klientów indywidualnych i małe salony meblowe jak i duże przedsiębiorstwa i hurtownie, które prowadzą swoją działalność w Poznaniu i obszarze województwa Wielkopolskiego. Staraliśmy się, aby nasza oferta płyty laminowanej zadowoliła każdego naszego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą płyty dostępną w Wielkopolskiej Hurtowni Komandor.

Szczegóły oferty znajdą Państwo tutaj >>
 
Hurtownia Komandor w Poznaniu – nasi dostawcy

GTV Hettich


Polityka RODO | Polityka cookies | Copyrights 2012 Hurtownia Komandor.

Hurtownia Komandor Poznań

Oferujemy szeroki wybór materiałów i półfabrykatów meblowych. Hurtownia posiada w swojej kolekcji produkty producentów krajowych i zagranicznych. Dla naszych klientów proponujemy również usługi stolarskie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dedykowanych do materiałów dostępnych w naszej ofercie. Hurtownia meblowa Komandor Poznań obsługuje klientów hurtowych oraz detalicznych. Zapoznaj się z pełną ofertą produktową hurtowni : hurtownia płyty meblowej poznań, kronopol poznań, płyta meblowa poznań, płyty laminowane poznań, systemy drzwi przesuwnych, formatki Poznań, grafika na szkle poznań, lacobel poznań, szafy przesuwne, maskownice grzejnikowe poznań, usługi CNC poznań, systemy Komandor, hurtownia luster poznań, drzwi do szaf poznań, hurtownia szkła poznań, oklejanie płyt poznań, usługi szklarskie poznań, szkło kolorowe poznań, fronty kuchenne w poznaniu.

design by apayo.pl