Hurtownia Komandor Poznań

Komandor Poznań

ul. Jeleniogórska 20
60-179 Poznań
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. kom. 697 150 093                               667 672 860
Tel. 61 868 55 40 wew. 106

Systemy drzwi przesuwnych

Systemy drzwi przesuwnych - Komandor PoznańWielkopolska Hurtownia Komandor obok tradycyjnego asortymentu komponentów i akcesoriów meblowych prowadzi sprzedaż flagowego produktu marki Komandor opartego o systemy drzwi przesuwnych. Hurtownia Komandor jako firma z długoletnią tradycją doskonale wie jak sukcesywnie realizować indywidualne zamówienia zarówno indywidualnych klientów, jak i salonów meblowych czy hurtowni meblowych. Dbając o najwyższą jakość obsługi wszelkie potrzeby klienta są brane pod uwagę podczas realizacji konkretnego zamówienia.


Systemy drzwi przesuwnych Yoho/Winnipeg firma Komandor wprowadziła do sprzedaży w kwietniu 2013 w całej sieci Hurtownia Komandor i zostały bardzo dobrze przyjęte na rynku stolarskim. Profile w tych systemach wykonane są ze stopu aluminium. Systemy zaprojektowano do wypełnień ze szkła o grubości 4 i 4,6 mm oraz paneli z materiałów drewnopodobnych np. płyt wiórowych laminowanych o grubości 10, 16 i 18 mm. Elementy jezdne (wózki dolne) posiadają rolki z łożyskami kulkowymi, co zapewnia im długotrwałą i płynną prace. Aby ułatwić projektowanie i wycenę drzwi przesuwnych w nowych systemach, przygotowano intuicyjny i bardzo funkcjonalny program on line – Konfigurator Drzwi Przesuwnych.


Systemy drzwi przesuwnych Komandor stworzone są w oparciu o autorskie rozwiązania, które przez wiele lat rozwijaliśmy i udoskonalaliśmy tak aby spełnić najwyższe standardy, a jednocześnie nadążyć za obowiązującymi trendami. Systemy drzwi przesuwnych marki Komandor to najwyższa jakość doceniona przez klientów z kraju i zagranicy. Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami i pełną ofertą współpracy.

Szczegóły oferty znajdą Państwo tutaj >>
 
Hurtownia Komandor w Poznaniu – nasi dostawcy

GTV Hettich


Polityka RODO | Polityka cookies | Copyrights 2012 Hurtownia Komandor.

Hurtownia Komandor Poznań

Oferujemy szeroki wybór materiałów i półfabrykatów meblowych. Hurtownia posiada w swojej kolekcji produkty producentów krajowych i zagranicznych. Dla naszych klientów proponujemy również usługi stolarskie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dedykowanych do materiałów dostępnych w naszej ofercie. Hurtownia meblowa Komandor Poznań obsługuje klientów hurtowych oraz detalicznych. Zapoznaj się z pełną ofertą produktową hurtowni : hurtownia płyty meblowej poznań, kronopol poznań, płyta meblowa poznań, płyty laminowane poznań, systemy drzwi przesuwnych, formatki Poznań, grafika na szkle poznań, lacobel poznań, szafy przesuwne, maskownice grzejnikowe poznań, usługi CNC poznań, systemy Komandor, hurtownia luster poznań, drzwi do szaf poznań, hurtownia szkła poznań, oklejanie płyt poznań, usługi szklarskie poznań, szkło kolorowe poznań, fronty kuchenne w poznaniu.

design by apayo.pl