Hurtownia Komandor Poznań

Komandor Poznań

ul. Jeleniogórska 20
60-179 Poznań
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. kom.:
Agata Walkowiak
697 150 093
Daria Kończak-Biernacka
667 672 860

Systemy Komandor

Systemy KomandorW Wielkopolskiej Hurtowni Komandor oferujemy dwa systemy o handlowej nazwie Yoho oraz Winnipeg. Są to systemy profili i akcesoriów umożliwiające wykonywanie drzwi przesuwnych w szafie wnękowej lub zabudowie. Produkty te z całą pewnością spełnią Państwa potrzeby i oczekiwania, gdyż są to systemy, które dają maksymalny komfort użytkowania. Systemy Yoho i Winnipeg zostały starannie przygotowane przez koncern KOMANDOR z zachowaniem najwyższych wymagań jakościowych, użytkowych oraz estetycznych, które są stawiane systemom drzwi przesuwnych. Produkty z marką Komandor posiadają bogata już tradycję w Polsce, są także cenionymi systemami poza granicami naszego kraju. Dzieje się tak dlatego, że cały czas rozwijamy technologię w oparciu o doświadczenie własne i naszych Klientów. Rozwijamy to co w nich to co najlepsze co doceniają najbardziej wymagający użytkownicy.


Systemy Komandor są przeznaczone zarówno do wypełnień ze szkła o grubości 4 i 4,6 mm, jak i wypełnień z płyt wiórowych laminowanych o grubości 10 mm oraz materiałów drewnopodobnych np. płyt wiórowych laminowanych o grubości 16 i 18 mm.


Jesteśmy przekonani, iż nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem i dołącza Państwo do szerokiego grona zadowolonych klientów Wielkopolskiej Hurtowni Komandor. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat systemów Komandor.

Szczegóły oferty znajdą Państwo tutaj >>
 
Hurtownia Komandor w Poznaniu – nasi dostawcy

GTV Hettich


Polityka RODO | Polityka cookies | Copyrights 2012 Hurtownia Komandor.

Hurtownia Komandor Poznań

Oferujemy szeroki wybór materiałów i półfabrykatów meblowych. Hurtownia posiada w swojej kolekcji produkty producentów krajowych i zagranicznych. Dla naszych klientów proponujemy również usługi stolarskie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dedykowanych do materiałów dostępnych w naszej ofercie. Hurtownia meblowa Komandor Poznań obsługuje klientów hurtowych oraz detalicznych. Zapoznaj się z pełną ofertą produktową hurtowni : hurtownia płyty meblowej poznań, kronopol poznań, płyta meblowa poznań, płyty laminowane poznań, systemy drzwi przesuwnych, formatki Poznań, grafika na szkle poznań, lacobel poznań, szafy przesuwne, maskownice grzejnikowe poznań, usługi CNC poznań, systemy Komandor, hurtownia luster poznań, drzwi do szaf poznań, hurtownia szkła poznań, oklejanie płyt poznań, usługi szklarskie poznań, szkło kolorowe poznań, fronty kuchenne w poznaniu.

design by apayo.pl