Hurtownia Komandor Poznań

Komandor Poznań

ul. Jeleniogórska 20
60-179 Poznań
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. kom. 697 150 093                               667 672 860
Tel. 61 868 55 40 wew. 106

Szafy przesuwne

Szafy przesuwnWielkopolska Hurtownia Komandor w Poznaniu w swojej bogatej ofercie posiada produkty zarówno firm polskich jak i zagranicznych. Naszym najważniejszym dostawcą jest Komandor S.A. W zabudowach wnętrz to właśnie szafy przesuwne cieszą się największą popularnością. Połączenie klasycznej konstrukcji z intrygującym designem sprawia, że szafy przesuwne Komandor wyznaczają trendy na polskim rynku.


Drzwi przesuwne w szafach wolnostojących i zabudowach wnękowych Komandor w porównaniu z drzwiami otwieranymi tradycyjnie (tj. uchylnie), nie zajmują dodatkowej przestrzeni podczas otwierania. Z tego względu drzwi przesuwne montowane bardzo często są korytarzach i przedsionkach, czyli tam, gdzie jest wąskie przejście. Ten typ frontów przesuwnych często stanowi uzupełnienie dla zabudowy wnęk, szaf narożnych, garderoby. Systemy przesuwne mogą pełnić także funkcję drzwi przejściowych i być alternatywą dla tych zwykłych. Istnieje także możliwość ich montowania w kuchniach, łazienkach oraz na poddaszach i pod schodami, czyli tam, gdzie występuje skośny sufit. Szafy przesuwne dają możliwość maksymalnej oszczędności powierzchni. Wielkopolska Hurtownia Komandor realizując projekty szaf przesuwnych kieruje się zarówno wytycznymi klienta, jak własnym doświadczeniem zdobywanym przez 22 lata istnienia marki Komandor, tak aby w połączeniu z możliwościami technologicznymi uzyskać jak najlepszy efekt zabudowy. Realizujemy zamówienia z całego województwa wielkopolskiego, a oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, hurtowych i salonów meblowych.


Aby ułatwić projektowanie i wycenę drzwi przesuwnych w systemach Yoho/Winnipeg dla naszych klientów przygotowaliśmy intuicyjny i bardzo funkcjonalny program on line – Konfigurator Drzwi Przesuwnych.

Szczegóły oferty znajdą Państwo tutaj >>
 
Hurtownia Komandor w Poznaniu – nasi dostawcy

GTV Hettich


Polityka RODO | Polityka cookies | Copyrights 2012 Hurtownia Komandor.

Hurtownia Komandor Poznań

Oferujemy szeroki wybór materiałów i półfabrykatów meblowych. Hurtownia posiada w swojej kolekcji produkty producentów krajowych i zagranicznych. Dla naszych klientów proponujemy również usługi stolarskie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dedykowanych do materiałów dostępnych w naszej ofercie. Hurtownia meblowa Komandor Poznań obsługuje klientów hurtowych oraz detalicznych. Zapoznaj się z pełną ofertą produktową hurtowni : hurtownia płyty meblowej poznań, kronopol poznań, płyta meblowa poznań, płyty laminowane poznań, systemy drzwi przesuwnych, formatki Poznań, grafika na szkle poznań, lacobel poznań, szafy przesuwne, maskownice grzejnikowe poznań, usługi CNC poznań, systemy Komandor, hurtownia luster poznań, drzwi do szaf poznań, hurtownia szkła poznań, oklejanie płyt poznań, usługi szklarskie poznań, szkło kolorowe poznań, fronty kuchenne w poznaniu.

design by apayo.pl