INFORMACJA DLA KLIENTÓW

INFORMACJA DLA KLIENTÓW

Podlaska Hurtownia Komandor jest jednym z oddziałów ogólnopolskiej sieci hurtowni materiałów i akcesoriów meblowych, w których znajdziecie Państwo wszystko, co jest  niezbędne do produkcji  mebli  oraz wykończenia wnętrz. Nasza oferta obejmuje nie tylko surowce, takie jak płyty meblowe,  szkło, systemy czy akcesoria, ale także szeroki wachlarz specjalistycznych usług stolarskich.

Obsługujemy Klientów detalicznych, jak i hurtowych, dlatego zapraszamy do współpracy zarówno duże zakłady produkcyjne, studia kuchenne, stolarskie punkty usługowe, jak i drobnych wykonawców, którzy lubią majsterkować. Dla każdej z tych grup mamy przygotowaną dedykowaną ofertę, która z pewnością będzie wsparciem w procesie tworzenia i montowania zarówno pojedynczych mebli, jak i w realizacji dużych inwestycji.

Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidulany budując z nim wzajemne relacje. Od ponad 25 lat produkcja mebli i branża meblowa to nasza codzienność, dlatego partnerstwo, zaufanie, terminowość i wysoka jakość świadczonych usług stały się dewizą i misją naszej Podlaskiej Hurtowni Komandor.

Zapraszamy do współpracy!

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux