Szanowni Państwo, PROSIMY O WSPARCIE❗   Wspólnymi siłami walczymy o zdrowie oraz zahamowanie postępowania choroby (Stwardnienie Rozsiane) naszego wieloletniego Dyrektora Naczelnego – Piotra Marcinkowskiego, który od początku istnienia firmy wspólnie z nami tworzy historię marki Komandor.   Dostępny jest jedyny lek na świecie hamujący rozwój choroby, niestety jest on piekielnie drogi i nadal nierefundowany. Koszt rocznej terapii, to 70 000 PLN.   Walczymy o zdrowie naszego Przyjaciela❗ RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ❗ Przyłączysz się❓🤔   Więcej informacji: https://www.siepomaga.pl/piotrmarcinkowski
Czytaj więcej

Szanowni Państwo,

informujemy, iż od 1 września 2021 r. Pomorska Hurtownia Komandor pracuje w poniższych godzinach:

  • poniedziałek od 7.00 do 15.00
  • wtorek od 7.00 do 15.00
  • środa od 7.00 do 15.00
  • czwartek od 7.00 do 15.00
  • piątek od 7.00 do 15.00

Zapraszamy do Pomorskiej Hurtowni Komandor!
ul. Sandomierska 50, Gdańsk

Czytaj więcej

Szanowni Państwo,

w związku z trwającym w Polsce stanem epidemii, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, a także bezpieczeństwo naszych pracowników, uprzejmie prosimy o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego w trakcie wizyt w Dziale Handlowym Pomorskiej Hurtowni Komandor.

Bez względu na obecną sytuację cały czas realizujemy sprzedaż oraz produkcję, nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji w Dziale Handlowym Pomorskiej Hurtowni Komandor, telefonicznie i za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Czytaj więcej
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux