Dlaczego my?

Pomorska Hurtownia Komandor to oddział ogólnopolskiej sieci hurtowni materiałów i akcesoriów meblowych, w których znajdziecie Państwo wszystko, co niezbędne do produkcji wyjątkowych mebli, zabudów, garderób oraz wykończenia wnętrz.

 

Oferta Pomorskiej Hurtowni Komandor obejmuje nie tylko najwyższej jakości surowce, takie jak płyty meblowe, szkło, systemy czy akcesoria, ale także szeroki wachlarz specjalistycznych usług stolarskich.

 

Obsługujemy Klientów detalicznych, jak i hurtowych, dlatego zapraszamy do współpracy zarówno duże zakłady produkcyjne, studia kuchenne, stolarskie punkty usługowe, jak i drobnych wykonawców, którzy lubią majsterkować. Dla każdej z tych grup mamy przygotowaną dedykowaną ofertę, która z pewnością będzie wsparciem w procesie tworzenia i montowania zarówno pojedynczych mebli, jak i w realizacji dużych inwestycji.

 

Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidulany budując z nim wzajemne relacje. Od ponad 29 lat produkcja mebli i branża meblowa to nasza codzienność, dlatego partnerstwo, zaufanie, terminowość i wysoka jakość świadczonych usług stały się dewizą i misją naszej Pomorskiej Hurtowni Komandor.

 

Zapraszamy do współpracy!

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux