Fronty meblowe i osłony grzejnikowe

Bardzo duże znaczenie w przypadku mebli kuchennych mają fronty meblowe. To one są elementem, który musi się dobrze prezentować. Powinny być jednocześnie trwałe i łatwe w utrzymaniu w czystości.

Stworzenie doskonałych mebli, które będą służyły długie lata wymaga wysokiej jakości materiałów. Warto więc postawić na rozwiązania od znanych producentów. Śląska Hurtownia Komandor dzięki doświadczeniu pracowników, ich pasji i najnowszym technologiom dostarcza właśnie takie materiały.

Jaki materiał na fronty kuchenne wybrać?

Duży wybór materiałów, z których produkowane są fronty meblowe może sprawić, że podjęcie dezycji staje się trudne. Warto także pamiętać o tym, aby fronty były dopasowane do reszty naszych mebli np. blatów kuchennych czy uchwytów. Jakie mamy więc możliwości w kwestii wyboru materiału?

  • Fronty drewniane – popularne lecz drogie rozwiązanie. Meble wykonane z naturalnego drewną są wytrzymałe i ekologiczne,  jednak trudne w obróbce, co wpływa na ich cenę.
  • Fronty z płyty wiórowej – rozwiązanie popularne głównie ze względu na niską cenę.
  • Fronty z płyty MDF – większa możliwość personalizacji, duża podatność na uszkodzenia.
  • Fronty szklane

Osłony grzejnikowe

Masz stare grzejniki i chcesz je zasłonić, ponieważ psują wygląd wnętrza? Koniecznie sprawdź ofertę osłon grzejnikowych Śląskiej Hurtowni Komandor. Dzięki nam grzejnik w Twoim mieszkaniu nie tylko będzie ogrzewał wnętrze, ale także może stanowić element dekoracyjny. Duży wybór kolorów i struktur sprawia, że każdy znajdzie maskownicę pasującą do stylu jego wnętrza.

Złóż zamówienie online – odbierz w Krakowie albo Katowicach lub wybierz opcję dostawy

Oferta naszej Hurtowni jest dla Ciebie interesująca? Złóż zamówienie przez Internet i skorzystaj z dogodnej dla Ciebie opcji dostawy. Dla klientów z województwa ślaskiego i małopolskiego mamy możliwość dostarczenie zamówionych produktów firmowym transportem. Można także skorzystać z opcji odbioru towaru w oddziałach w Krakowie i Katowicach lub wybrać kuriera.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux