Usługi stolarskie

W uzupełnieniu szerokiej oferty handlowej świadczymy również profesjonalne usługi stolarskie. Naszą dewizą jest fachowa i kompleksowa obsługa każdego Klienta.

Stworzyliśmy dla Ciebie usługi dzięki którym, możesz wykonywać meble na najwyższym poziomie. Jesteśmy firmą z 25- letnim doświadczeniem i mamy świadomość, że wysoka jakość się opłaca. Jesteśmy dumni, że nasz park maszynowy wyposażony jest w sprzęt najwyższej klasy i ciągle się powiększa. W skrócie przedstawiamy Ci tylko niektóre z nich jakie możesz u nas wykonać.

Oklejanie Airtec

Technologia, którą wykorzystuje obrabiarka, sprawia, że spoina klejowa między obrzeżem a powierzchnią oklejanego materiału jest niewidoczna. Gotowe meble powstałe przy jej udziale są bardziej wytrzymałe i odporne na działanie wody czy wilgoci. Okleiniarka z agregatem „AirTec” dostarczona przez firmę Homag stanowi odpowiednik oklejania laserowego. W tej technologii za pomocą gorącego sprężonego powietrza reaktywowana jest funkcjonalna warstwa obrzeża, co pozwala wyeliminować fugę klejową. Do produkcji wykorzystywane są specjalne obrzeża, które składają się z twardej warstwy dekoracyjnej i nadtapianej warstwy użytkowej. Ta ostatnia przy użyciu agregatu „AirTec” zostaje nadtopiona, a obrzeże jest wtłaczane w obrabianą powierzchnię meblową.

Oklejanie technologią PUR (Poliuretan) okleiniarka Ambition 1600

Postawiliśmy na tę okleiniarkę, aby klient miał większą możliwość wyboru oklejania między zwykłym a technologią Air-tec. Bogaty wybór agregatów, duże wartości posuwu i mocne silniki  to cechy, które wyróżniają tę maszynę. System nanoszenia kleju pozwala na wybór koloru i rodzaju kleju (EVA, PUR). Ponadto wielofunkcyjne frezowanie kształtowe zapewnia szybką obróbkę promieni i obrzeży wzdłużnych. W przypadku szybko zmieniających się materiałów stosuje się wielostopniowe frezy oraz wielostopniowe noże wygładzające.

Wiercenie otworów – Pionowe centrum obróbcze Weeke Optimat BHX 055

Jest to najnowocześniejsza wiertarka sterowana numerycznie, pozwalająca wiercić otwory i frezować formatki meblowe z ogromną precyzją. Usługa ta polega na wywierceniu otworu o średnicy 35 mm i głębokości 13 mm oraz dwóch otworów średnicy 2 mm i głębokości 1 mm (umożliwiających właściwie wkręcenie wkrętów mocujących zawias).

Poza tym wykonujemy standardowe usługi stolarskie:

  • cięcie proste i krzywoliniowe
  • okleinowanie proste i krzywoliniowe
  • rafiksowanie (niewidoczne łączenie płyt)
  • okuwanie skrzydeł do systemów przesuwnych
  • zacinanie blatów do łączenia
  • wycinanie otworów pod zlew, płytę grzewczą.

Śląska Hurtownia Komandor dostarcza nie tylko do Krakowa i Katowic

Kraków i Katowice to miasta, w których nasza Hurtownia oferuje firmowy transport, dzięki czemu szybko i sprawnie możemy dostarczać do klientów ich zamówienia. Jesteś spoza śląska lub małopolski? Nic straconego! Możesz skorzystać z opcji dostawy kurierem.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux