Fronty szklane w ramkach aluminiowych OPAL

Fronty szklane marki OPAL - realizacja KOMANDOR

System profili Opal do drzwi uchylnych to propozycja firmy Komandor w kreowaniu ciekawych i funkcjonalnych drzwi uchylnych w różnych wymiarach. Drzwi wykonane w profilu Opal mogą mieć zastosowanie w garderobach, szafkach kuchennych, komodach czy też innych meblach na wymiar, w których jako surowiec na front chcemy wykorzystać szkło. Dzięki szerokiej gamie kształtów profilu Opal, drzwi uchylne wykonane w tym systemie można idealnie dopasować do każdego stylu pomieszczeń od minimalistycznych aż po nowoczesne. Prosty i designerski kształt ramek oraz ich nowoczesna kolorystyka dodadzą zarówno wnętrzom, jak i meblom wyrafinowanego i eleganckiego wyglądu. Meble z drzwiami uchylnymi w ramkach Opal będą ozdobą niejednej garderoby, witryny czy biblioteczki.

Profile Opal w ofercie Hurtowni Komandor


W naszej ofercie mamy 9 wzorów profili Opal, w tym jeden występujący w czterech kolorach. Wszystkie profile są przystosowane do wypełnień ze szkła o grubości 4mm.

Fronty szklane OPAL - dostępne wersje


W celu zamówienia frontów szklanych w ramkach aluminiowych prosimy o kontakt z działem handlowym – tel.: 693 538 291, mail: zp.olsztyn@komandor.pl.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux