Fronty meblowe

Bardzo duże znaczenie w przypadku mebli kuchennych mają fronty meblowe. To one są elementem, który musi się dobrze prezentować. Powinny być jednocześnie trwałe i łatwe w utrzymaniu w czystości.

Stworzenie doskonałych mebli, które będą służyły długie lata wymaga wysokiej jakości materiałów. Warto więc postawić na rozwiązania od znanych producentów. Hurtownia Komandor dzięki doświadczeniu pracowników, ich pasji i najnowszym technologiom dostarcza właśnie takie materiały.

Jaki materiał na fronty kuchenne wybrać?

Duży wybór materiałów, z których produkowane są fronty meblowe może sprawić, że podjęcie dezycji staje się trudne. Warto także pamiętać o tym, aby fronty były dopasowane do reszty naszych mebli np. blatów kuchennych czy uchwytów. Jakie mamy więc możliwości w kwestii wyboru materiału?

 

  • Fronty z płyty wiórowej – rozwiązanie popularne głównie ze względu na niską cenę.
  • Fronty z płyty MDF – większa możliwość personalizacji, duża podatność na uszkodzenia.
  • Fronty szklane

 

Złóż zamówienie- odbierz w Olsztynie lub wybierz opcję dostawy

Oferta naszej Hurtowni jest dla Ciebie interesująca? Złóż zamówienie przez Internet i skorzystaj z dogodnej dla Ciebie opcji dostawy. Dla klientów z województwa warmińsko-mazurskiego mamy możliwość dostarczenie zamówionych produktów firmowym transportem. Można także skorzystać z opcji odbioru towaru w Olsztynie lub wybrać kuriera.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux